PLOEGEN

Dames A

no-image

Trainer:

Bruno Cools

Coach:

Bruno Cools

Trainingen:

Di 19u00 - 21u00

Vr 18u30 - 20u30

#NaamPositie
1Huybrechts Emma
2Slegers Noor
3Peeters Laura
4Peeters Tessa
5Van Mechelen Lotte
6Van De Velde Maja
7Hamers Diete
9Mijnendonckx Siel
10Verwaest Lenthe
11Slegers To
12Gijs Stien
14Huybrechts Pauline

Wedstrijden

15/09/201818:00Spinley Dessel Dames A 3 - 0
22/09/201820:00Dames A Kvc Sparvoc Lanaken-briegden 0 - 3
29/09/201820:30Kivola Riemst Dames A 3 - 0
06/10/201820:00Dames A Roveka Stevoort 3 - 2
beker20/10/201818:00Volley Westerlo 1p +2Dames A 2D3 - 0
beker21/10/201818:00Amigos Van Pelt Sint-antonius ZoerselDames A3 - 0
28/10/201817:00Amigos Van Pelt Sint-antonius ZoerselDames A 3 - 0
03/11/201820:00Dames A Volley Heist Dames1 - 3
11/11/201815:00Arvoc Arendonk Dames A 3 - 0
17/11/201820:00Dames A Bepavoc Beringen3 - 0
01/12/201820:00Dames A Hvc Promobutler Helchteren 2 - 3
08/12/201818:00V.c. Kasterlee Dames A 3 - 2
15/12/201820:00Dames A Datovoc Tongeren B0 - 3
22/12/201820:00Dames A Spinley Dessel 0 - 3
19/01/201920:00Dames A Kivola Riemst 0 - 3
26/01/201920:30Roveka Stevoort Dames A 3 - 1
02/02/201920:00Dames A Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel0 - 3
09/02/201920:00Kvc Sparvoc Lanaken-briegden Dames A 3 - 1
16/02/201919:30Volley Heist DamesDames A 3 - 1
23/02/201920:00Dames A Arvoc Arendonk 1 - 3
16/03/201920:30Bepavoc BeringenDames A 0 - 3
23/03/201920:30Hvc Promobutler Helchteren Dames A
30/03/201920:00Dames A V.c. Kasterlee
06/04/201916:30Datovoc Tongeren BDames A
VOLGEND WEEKEND

Zaterdag 23 maart

09:30  MU11 D - Heylen Vastgoed Wegi Lille D (bc)

10:00  Vc Heist Delhaize Herenthout B - MU13 B

10:30  MU13 A - Vst Lions Groot-turnhout A

11:30  Arvoc Arendonk C - MU13 C

11:30  MU13 E - Vc Geel B

12:30  MU11 E - MU11 C

12:30  U9 (VVT) B - B.v.c. Balen C

12:30  U9 (VVT) A - Molvoc Mol G

13:30  MU13 D - Olmense V.c. B

14:00  V.c. Kasterlee B - MU17

14:30  Heren C - B.v.c. Balen C

14:30  U9 (VTT) A - Spinley Dessel B ***

15:30  MU13 F (bc) - B.v.c. Balen C

16:00  Molvoc Mol C - Dames F ***

16:30  MU11 A - Arvoc Arendonk A ***

16:30  Dames E - Laakdal B

17:30  Dames D - Spinley Dessel C

18:30  Dames C - B.v.c. Balen C ***

19:00  Olvoc Olen A - Dames B

19:30  Dames H - Vc Geel E

20:30  Hellvoc Hemiksem-schelle B - Heren A

20:30  Hvc Promobutler Helchteren - Dames A

Zondag 24 maart

13:00  Arvoc Arendonk A - MU11 A ***

15:00  V.c. Zoersel E - Heren B

15:30  Volmar Ekeren - MU15 A


*** = Wedstrijd verplaatst